چهارشنبه , ۸ بهمن ۱۳۹۹
خانه > فرهنگی اجتماعی > مردم ما بسیار قانع و قدرشناس هستند/ مسئولان برای خدمت به مردم گام‌های اساسی بردارند

مردم ما بسیار قانع و قدرشناس هستند/ مسئولان برای خدمت به مردم گام‌های اساسی بردارند

به گزارش طلاب نیوز؛ به نقل از حوزه نیوز، در قزوین، حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی سبحانی نیا صبح امروز از دفتر خبرگزاری ایکنا و ایسنا استان قزوین بازدید کرد.

مدیر حوزه علمیه قزوین در این بازدید اظهار کرد: مردم در شرایط بحرانی بیماری کرونا از نظر معیشت و اقتصاد مشکلات مختلفی دارند که باید دولتمردان توجه ویژه ای به این مشکلات داشته باشند.

وی افزود: مردم ما بسیار قانع و قدرشناس هستند و در تمام صحنه های انقلاب هر چه در توان داشتند کمک کردند، پس وظیفه همه مسئولان این است که در رفع مشکلات مردم گام های اساسی بردارند و  با همدلی و وحدت می‌توانند شرایط مردم  را بهبود بخشند و گره گشای مشکلات معیشتی آنها باشند.  

حجت الاسلام والمسلمین سبحانی نیا عنوان کرد: در شرایط کنونی و با گذشت بیش از هشت ماه سخت و نفس‌گیر که از آغاز شیوع این بیماری می‌گذرد، روحیه مردم خسته و پریشان شده و متاسفانه برخی از خانواده‌ها دچار نگرانی‌هایی هستند که این مشکل نیازمند به رسیدگی از طرف مسئولان است.

مدیر حوزه علمیه قزوین بیان کرد: کرونا در عین این که آسیب های فراوانی را برای کشورهای جهان و از جمله کشور عزیزمان به بار آورده، به طوری که تقریباً خیلی از فعالیت ها متوقف یا نیمه تعطیل شده، اما از زاویه دیگر نیز می توان به این بیماری نگریست و این تهدید را همانند تهدید تحریم علیه کشورمان به فرصت تبدیل کرد.  

 حجت الاسلام والمسلمین سبحانی نیا تصریح کرد: برای طلاب و حوزه علمیه فرصتی ایجاد شد تا در این بلیّه وارد عرصه خدمت رسانی به مردم شوند و رویکرد برخی از مردم نسبت به حوزه علمیه را اصلاح کنند.

وی افزود: حوزه‌های علمیه همچنان آمادگی همکاری همه جانبه را در ابعاد مختلف با ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا دارند.  

همچنین ببینید

راه عبور از فتنه‌های آخرالزمان الگوگیری از خط امام خمینی(ره) است

به گزارش طلاب نیوز، حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان در مراسم عزاداری دهه اول ماه صفر که …