دوشنبه , ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
خانه > فرهنگی اجتماعی > حضور طلاب جهادی در بیمارستان ها، مایه دلگرمی بیماران کرونایی است

حضور طلاب جهادی در بیمارستان ها، مایه دلگرمی بیماران کرونایی است

به گزارش طلاب نیوز، با اشاره به مطلب فوق اظهار داشت: همچون مراحل گذشته و از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا تاکنون، در این مقطع حساس که متاسفانه اکثر استان های کشور در وضعیت قرمز قرار دارند، طلاب جهادی بر اساس حس مسئولیت پذیری و برای کمک به کادر بهداشت و درمان در برخی بیمارستان ها و مراکز درمانی حاضر شده و به خدمت رسانی مشغول هستند.

وی افزود: در طول این هفت، هشت ماه اخیر به تجربه برایم ثابت شده که حضور طلاب و روحانیون جهادی در بیمارستان ها در تقویت روحیه بیماران کرونایی بسیار مؤثر بوده و بارها آن ها از دوستان جهادی ما تقدیر و تشکر کرده اند.

این طلبه جهادی همچنین با بیان این که در وضعیت فعلی، برخی از شهرها و استان ها از جمله قم و تهران در شرایط فوق قرمز به سر می برند، گفت: در این اوضاع و احوال بسیار نگران کننده، مسلم است که بدون همکاری و همراهی مردم نمی توان جلوی تداوم این شرایط خطرناک را گرفت و لذا ما از همه مردم عزیز می‌خواهیم ضمن پرهیز از مسافرت در این ایام، نکات و مسایل لحاظ شده در پروتکل های بهداشتی به خصوص زدن ماسک را کاملاً جدی بگیرند.

وی اضافه کرد: ان شاءالله با همراهی و همدلی ملی و رعایت مسایل بهداشتی از سوی هر کسی، شاهد غلبه بر این ویروس به ظاهر کوچک و حقیر اما بسیار خطرناک خواهیم بود و البته مستلزم این است که در هیچ شرایطی از امید و توکل بر خدا غافل نشویم.

همچنین ببینید

راه عبور از فتنه‌های آخرالزمان الگوگیری از خط امام خمینی(ره) است

به گزارش طلاب نیوز، حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان در مراسم عزاداری دهه اول ماه صفر که …